12 faktów o ŚWIEŻAKACH…

0 Flares 0 Flares ×

 

ŚWIEŻAK

1. Nie kupując produktów zwielokrotniających ilość naklejek za otrzymanie jednego Świeżaka wydać w sklepie musimy 2,4 tys zł, co oznacza, że cały gang kosztowałby nas 19,2 tys zł.

2. Akcja Biedronki Gang Świeżaków jest kopią akcji portugalskiego Lidla Super Gang Dos Frescos sprzed roku, przez co Lidl planuje pozwać Biedronkę.

3. Wyprodukowanie jednego świeżaka kosztuje Biedronkę w przeliczeniu na PLN 2,63 zł.

4. Boom świeżakowy pozwolił stworzyć Biedronce kilkumilionową bazę danych (osób zarejestrowanych w programie), wartą około 3,2 mln zł.

5. Zarejestrowano przypadki, w których w zamian za naklejki z Biedronki oczekiwano korzyści seksualnych.

6. W całej Polsce brakuje Świeżaków, jest to wynikiem pazerności władz Biedronki, które wydały ilość naklejek, która przewyższa ilość dostępnych w promocji Świeżaków.

7. Biedronka planuje pod koniec roku wypuścić serię limitowaną Świeżaków, do odebrania której uprawniały będą również naklejki z pierwszej edycji konkursu trwającej do 20 listopada.

8. Plotka o „toksycznych Świeżakach, które trzeba zwrócić” prawdopodobnie rozpuszczona była przez konkurencję biedronki (mówi się o sieci sklepów Tesco).

9. Maskotki bardzo podobne do Biedronkowych Świeżaków, z tym, że większe można kupić w sieci sklepów IKEA w cenie dwukrotnie mniejszej t.j. 24.99

10. Eksperci szacują, że promocja GANG ŚWIEŻAKÓW pozwoli biedronce zarobić dodatkowe 12 mln zł, wszystko poprzez klientów, którzy „dobijają” kwotę by dostać znaczek.

11. W internecie roi się od ofert sprzedaży Świeżaków, większość z nich sprzedają kasjerzy biedronki, którzy otrzymali je za punkty, których nie odebrali klienci nie biorący udział w promocji.

12. Wiele forów i grup internetowych o tematyce dziecięcej przestało publikować posty związane ze Świeżakami, gdyż stanowiły one większość postów publikowanych na stronie.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>